Telefon
WhatsApp
İnstagram

GETAP SEANSLARI

GETAP SEANSLARI

GETAP NEDİR?
Sakarya'da Sakarya Psikolog Hamza SAY tarafından  uygulanan bu egzersizle siz de kısa bir süre içerisinde etkili sonuçlar alabilirsiniz.

GETAP bireylerin bilişsel becerilerini değerlendirme ve bulunduğu noktadan daha üste geliştirmeye yarayan bütüncül bir zihin geliştirme programıdır. GETAP, bireyin öğrenme ve akademik başarı için ihtiyacı olan DİKKAT, HAFIZA, KONSANTRASYON, MANTIK MUHAKEME ve İŞLEM HIZI gibi zihinsel becerilerini geliştirmek için uzman mentor eşliğinde uygulanarak bireyin kalıcı bilişsel gelişimini sağlar. GETAP içeriğinde yaş gruplarına özel hazırlanmış ön ara ve son test olarak kullanılan ZPT (Zihin Performans Testi), ARGE çalışmalarıyla sürekli güncelleme yaptığımız 10500’den fazla özgün GETAP Egzersizleri ve GETAP Yazılımı bulunmaktadır.Getap uygulanan bireylerde ortaya çıkan bilişsel becerilerde ki gelişmenin bilimsel araştırmalarla ispatlanmıştır.

GETAP, McGrew’in 1997 yılında Cattell-Horn’un Akıcı-Kristalize Gf-Gc Zeka modeli ve Carroll’un üç katmanlı zekâ modelini bütünleştirerek oluşturduğu Cattell-Horn-Carroll Bilişsel Beceriler Modeli’ne göre geliştirilmiştir.

GETAP 4 yaştan itibaren yaş sınırı olmaksızın GETAP Uygulayıcı Eğitimi almış uzman profesyoneller tarafından yüz yüze veya online seanslar ile uygulanmaktadır.

GETAP içeriğinde . yaş gruplarına özel ZPT (Zihin Performans Testi) . her egzersiz tipi 5 seviye her seviye 30 farklı versiyondan oluşan sürekli Arge Çalışmaları ile arttırmaya devam ettiğimiz 10500 den fazla Zihin Geliştirme Egzersizleri ve Yapay Zeka destekli algoritmalar kullandığımız yeni nesil GETAP Yazılımdan oluşmaktadır.